• photo

O partnerstwie w powiecie gorzowskim!

W dniu 29 stycznia 2014 r. Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Gorzowie Wielkopolskim, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gorzowie Wielkopolskim, zorganizował spotkanie partnerskie zachęcające przedstawicieli różnych instytucji z powiatu gorzowskiego do podejmowania inicjatywy w zakresie zawiązania partnerstwa ukierunkowanego na wspólne rozwiązywanie lokalnych problemów.

Czytaj więcej...

Budujemy modelowe partnerstwo w powiecie strzelecko-drezdeneckim!

27 stycznia 2014 r. Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Gorzowie Wielkopolskim, w siedzibie Urzędu Gminy w Zwierzynie, zorganizował spotkanie partnerskie zachęcające przedstawicieli różnych instytucji z powiatu strzelecko-drezdeneckiego do podejmowania inicjatywy w zakresie zawiązania partnerstwa ukierunkowanego na wspólne rozwiązywanie lokalnych problemów.

Czytaj więcej...

Udane spotkanie partnerskie w powiecie słubickim!

W dniu 21 stycznia 2014 r. Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Gorzowie Wielkopolskim, w siedzibie Parafii Rzymsko-Katolickiej p.w. św. Jakuba Apostoła w Ośnie Lubuskim, zorganizował spotkanie partnerskie zachęcające przedstawicieli różnych instytucji z powiatu słubickiego do podejmowania inicjatywy w zakresie zawiązania partnerstwa ukierunkowanego na wspólne rozwiązywanie lokalnych problemów.

Czytaj więcej...

Budujemy partnerstwa

Budujemy partnerstwa!

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza do udziału w spotkaniach mających na celu zawiązywanie partnerstw ukierunkowanych na wspólne rozwiązywanie lokalnych problemów w poszczególnych powiatach.

Współpraca międzyludzka to miara kapitału społecznego. Systematyczna praca i zaangażowanie różnych, chętnych do działania osób we wspólne rozwiązywanie lokalnych problemów może sprawić, iż osiągnięcie niedostępnych dotąd celów stanie się możliwe.

W każdym z powiatów zostanie zbudowane partnerstwo, co zostanie poprzedzone cyklem 9 spotkań z udziałem ekspertów oraz jedną wizytą studyjną. Spotkania są adresowane do przedstawicieli samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych, lokalnego biznesu, jak również wszelkich chętnych do wspólnego działania na rzecz lokalnej społeczności osób.
  Osoby lub instytucje zainteresowane uczestnictwem w spotkaniach zgłaszają swój akces poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
   Wypełniony ( znajdziesz w zakładce- PLIKI DO POBRANIA-> formolarz zgłoszeniowy-> nr.4) należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , dostarczyć osobiście lub pocztą tradycyjną na adres: Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Kombatantów 34, 66-400 Gorzów Wielkopolski.
 Najbliższe spotkania w ramach budowanych partnerstw:
  - 02.09.2013 r. - Gminny Ośrodek Kultury „Jutrzenka” w Zwierzynie, ul. Wojska Polskiego 6, 66-542 Zwierzyn,
  - 12.09.2013 r. - Urząd Miejski w Torzymiu, ul. Wojska Polskiego 32,
66-235 Torzym,
  - 30.09.2013 r. - Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Gorzowie Wielkopolskim ul. Kombatantów 34, 66-400 Gorzów Wielkopolskim.

 

 

logotypy