• photo

Zapraszamy na spotkanie partnerskie w powiecie gorzowskim !

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu z zakresu budowania i rozwijania partnerstwa na rzecz ekonomii społecznej pn. Partnerstwo - dalsza współpraca.

Spotkanie odbędzie się w dniu 18 listopada 2015r. o godzinie 10:00 w siedzibie Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej subregionu gorzowskiego ul. Kombatantów 34, 66-400 Gorzów Wielkopolski.

Spotkanie dotyczyć będzie aktualnej i przyszłej współpracy Partnerstwa z Ośrodkami Wsparcia Ekonomii Społecznej województwa lubuskiego. Spotkanie zakłada również wymianę myśli, dobrych praktyk i pomysłów na nowe, wspólne projekty i działania.

Licząc na Państwa zaangażowanie w rozwój przedsiębiorczości społecznej w województwie lubuskim, a w szczególności w powiecie gorzowskim zwracamy się z prośbą o wsparcie naszych działań i osobisty udział w spotkaniu partnerskim.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 16 listopada 2015r. mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź telefoniczne 957358163.

logotypy