• photo

UWAGA ! ! !

AKTUALNA INFORMACJA DOTYCZĄCA OŚRODKA WSPARCIA EKONOMII SPOŁECZNEJ  ZNAJDUJE SIĘ NA STRONIE

oweszg.spolecznelubuskie.pl/

 

 

Partnerstwo w powiecie strzelecko-drezdeneckim !

W dniu 23 listopada 2015r. przedstawiciele Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej subregionu gorzowskiego wzięli udział w spotkaniu partnerskim w powiecie strzelecko-drezdeneckim, które odbyło się w gminie Zwierzyn, przy ul. Wojska Polskiego 27.

Spotkanie rozpoczęło się od przywitania przybyłych gości przez Panią Angelikę Jaworską – Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zwierzynie i lidera Partnerstwa w powiecie strzelecko – drezdeneckim oraz prezentacji problematyki, której zostało poświęcone. Spotkanie partnerskie miało na celu wspólne poszukiwanie nowych rozwiązań i nawiązanie dialogu jeśli chodzi o działalność Centrum Integracji Społecznej w Zwierzynie. Podczas spotkania poruszono również problem aktywności społecznej seniorów w gminie Zwierzyn. Wspólna dyskusja, przemyślenia, refleksje miały na celu odnalezienie nowych sposobów na zaktywizowanie społeczności lokalnej i przezwyciężenie nurtujących problemów społecznych.

Partnerstwo - dalsza współpraca.

W dniu 18 listopada 2015r. w siedzibie Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej subregionu gorzowskiego odbyło się spotkanie z zakresu budowania i rozwijania partnerstwa na rzecz ekonomii społecznej pn. Partnerstwo – dalsza współpraca. Jego tematem przewodnim była analiza aktualnej oraz przyszłej współpracy Partnerstwa w powiecie gorzowskim z Ośrodkami Wsparcia Ekonomii Społecznej województwa lubuskiego.

W spotkaniu partnerskim udział wzięło 15 członków partnerstwa oraz przedstawiciele Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej subregionu gorzowskiego. W pierwszej części spotkania przybyłe osoby zostały zapoznane z bieżącą sytuacją jeśli chodzi o Ośrodki Wsparcia Ekonomii Społecznej działające na terenie województwa lubuskiego oraz o planowane w tej kwestii działania. Dalsza część spotkania poświęcona została natomiast na wymianę myśli, refleksje i podsumowanie tego, co dotychczas udało się osiągnąć we wspólnym gronie. Podczas spotkania nie zabrakło również nowych planów i pomysłów, co do przyszłych, wspólnych działań Partnerstwa w powiecie gorzowskim.

Zapraszamy na spotkanie partnerskie w powiecie gorzowskim !

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu z zakresu budowania i rozwijania partnerstwa na rzecz ekonomii społecznej pn. Partnerstwo - dalsza współpraca.

Spotkanie odbędzie się w dniu 18 listopada 2015r. o godzinie 10:00 w siedzibie Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej subregionu gorzowskiego ul. Kombatantów 34, 66-400 Gorzów Wielkopolski.

Spotkanie dotyczyć będzie aktualnej i przyszłej współpracy Partnerstwa z Ośrodkami Wsparcia Ekonomii Społecznej województwa lubuskiego. Spotkanie zakłada również wymianę myśli, dobrych praktyk i pomysłów na nowe, wspólne projekty i działania.

Licząc na Państwa zaangażowanie w rozwój przedsiębiorczości społecznej w województwie lubuskim, a w szczególności w powiecie gorzowskim zwracamy się z prośbą o wsparcie naszych działań i osobisty udział w spotkaniu partnerskim.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 16 listopada 2015r. mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź telefoniczne 957358163.

logotypy